fb
Greitas pristatymas Lietuvoje!

Jei pageidaujamų prekių sandėlyje neturime – prekės pristatymas paprastai trunka apie 14-30 d.d. Turimas sandėlyje prekes pristatome per 4-10 d.d. Tikslesnį preliminarų laiką galima sužinoti teiraujantis elektroniniu paštu arba facebook platformoje.

Visos Baldubumas.lt prekės gali būti pristatomos visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Užsakymų pristatymas vykdomas darbo dienomis. Logistikos skyrius planuodamas prekių pristatymą susisiekia su klientu 1-2 d.d prieš priekių pristatymą ir informuoją apie numatytą pristatymo dieną ir valandą su ±30 minučių paklaida. Prekės pristatomos iki tos vietos, kur galima privažiuoti su krovinine transporto priemone. Prekių užnešimu turi pasirūpinti Klientas. Iš anksto susitarus su Baldubumas.lt administracija, galima užsisakyti prekių užnešimo paslaugą.

Prekių pristatymo kaina: 20 Eur

Klientas gali atvykti į Baldubumas.lt sandėlį Šiauliuose, Serbentų g. 109 ir prekes atsiimti nemokamai.

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą.

Priimdami užsakytas prekes būtinai patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, parašykite elektroninį laišką info@baldubumas.lt ir jo turinyje prisekite pažeidimų ir važtaraščio/sąskaitos nuotraukas.

Baldų surinkimo paslauga yra teikiama tik Šiaulių mieste iš anksto susitarus. Prekės pristatomos nesurinktos, supakuotos dėžėse ar kitose pakuotėse.